MENU

Aktualności

Event RADOSNE OCZEKWIWANIE - Spotkanie dla kobiet w ciąży

"Kobieta w ciąży jest częścią wydarzenia o cudownym znaczeniu: wprowadza ona do istnienia nowe życie, życie, którego do tej pory jeszcze nie było." (Elena Tonetti-Vladimirova)
Z potrzeby spotkania z Wami, z zamysłem niesienia wsparcia i ukazania, że czas ciąży to radosne oczekiwanie postanowiłyśmy zorganizować to wydarzenie.

Na spotkaniu dowiesz się:

 • jakie metody stosować na zmniejszenie bólu kręgosłupa i innych dolegliwości w czasie ciąży
 • jak radzić sobie z doskwierającym obrzękiem nóg
 • czy możesz być aktywną mamą i w jaki sposób ćwiczyć, by nie stracić kondycji sprzed ciąży
 • dlaczego Twoje dobre samopoczucie w ciąży jest tak istotne
 • co może uczynić okres ciąży radosnym oczekiwaniem
 • jak oswoić w sobie poród
 • kim jest doula i dlaczego mądre wsparcie w okresie okołoporodowym jest naturalną potrzebą każdej z nas
 • czy depilacja w ciąży jest bezpieczna
 • o technikach depilacji i woskach, by cieszyć się gładką i miękką skórą, nawet jeśli twój brzuch jest już pokaźnych rozmiarów
 • o zaletach depilacji intymnej
 • o przeciwwskazaniach do usuwania włosów woskiem
 • gdzie zamówić piękny słodki stół na najbliższe ważne okazje (np. Baby Shower)
 • jak połączyć na stole piękno, smak i zdrowie

Nasze spotkanie zostanie utrwalone na zdjęciach przez Monikę Gilewską.

Organizatorki:
Anna Owczarczuk-Stanirska – Fizjoterapeuta z zamiłowania i z zawodu, terapeuta manualny, terapeuta wad postawy i skolioz. Prowadzi zabiegi rehabilitacyjne niemowląt, dzieci i dorosłych zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa oparte na wiedzy zdobytej na wielu kursach, szkoleniach i warsztatach oraz doświadczeniu w pracy z pacjentem. Od 2007 roku pracuje zawodowo a od 2009 roku prowadzi Armedis Ośrodek Rehabilitacji w Białymstoku. Jej praca pozwala na lepsze, holistyczne zrozumienie nie tylko problemów fizycznych pacjenta, ale również emocjonalnych. Lubi pracę z ludźmi, zapach kwiatów, taniec, muzykę i pozytywną wibrację. Coraz częściej sięga do „źródła” i czerpie siłę by móc dalej się rozwijać i pomagać innym. Ceni rodzinne ciepło, przyjaciół, wewnętrzny spokój i życie w zgodzie ze sobą. Oczekująca na narodziny mama.
Emilia Jaworska – doula, Promotorka Karmienia Piersią, Instruktorka Aktywnej Szkoły Rodzenia i masażu dziecięcego, Doradczyni noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich, masażystka PeLoHa. Właścicielka Rozkwit Centrum Naturalnego Rodzicielstwa, które oprócz Szkoły Rodzenia oferuje warsztaty, konsultacje, grupy wsparcia, pokazy filmów i kobiece kręgi. Pomysłodawczyni i prowadząca portal poświęcony porodom naturalnym Vivat Poród. Fascynatka rodzicielstwa bliskości oraz wszelkich naturalnych procesów i rozwiązań. Towarzyszka kobiet w okresie okołoporodowym, działaczka na rzecz świadomych narodzin, pomagająca rodzicom odnaleźć ich własną ścieżkę rodzicielstwa. Mama 4-latki.
Ewa Monika Leszczyński - kosmetyczka, makijażystka, trenerka depilacji marki Lycon. Właścicielka The Waxing Bar Centrum Depilacji w Białymstoku. Promotorka na regionalnym rynku delikatnego i prawie bezbolesnego sposobu usuwania włosów dla najbardziej wymagających, wrażliwych klientów, a w szczególności kobiet w ciąży. Mama dwójki dzieci. Śmietanka cakes/party design to tak naprawdę chwile, to inspiracja i energia z czasu spędzonego wśród przyjaciół. Pieczenie nagle nabrało innej wartości, od kiedy można za pomocą smaków zawartych w tortach wyrazić wdzięczność lub po prostu osłodzić komuś życie. Moje ciasta to pozytywne emocje i serce autora, gdzie podstawowymi trzema składnikami są: jakość, smak i wygląd - uwielbiam to.
Monika Gilewska - Zawodowo zajmuję się szkoleniem, pomaganiem i doradztwem. Wielokrotnie prowadziłam warsztaty rozwoju osobistego. Jestem również arteterapeutką. Uważam, że kontakt ze sztuką i tworzenie mają niezwykłe działanie terapeutyczne. Bliskie są mi różne metody pracy z ciałem, terapia poprzez ruch i taniec. Fotografia jest dla mnie pasją, najważniejszym środkiem autoekspresji, ale również narzędziem w pracy z drugim człowiekiem. Może pomóc odnaleźć siebie, przejrzeć się - jak w lustrze - by rozpoznać swoje uczucia i potrzeby . Każdy portret to efekt niezwykłego spotkania, często pełnego emocji. Na spotkaniu opowiem o swoich doświadczeniach związanych z fotografowaniem kobiet i o wpływie tego rodzaju pracy na zmianę obrazu własnego ciała. Będę też miała przyjemność utrwalić nasze spotkanie na zdjęciach.

Termin: 24 września 2015 roku
Godzina: 17.00-20.00
Koszt: 10 zł/osoby
Zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl
Miejsce: Armedis Ośrodek Rehabilitacji, Przygodna 14 lok. 1, 15-032 Białystok

Zapraszamy!


Wróć do listy aktualności
Kompleksowa i profesjonalna rehabilitacja niemowląt, dzieci i dorosłych
dowiedz się więcej

12 sierpień 2020

Praca w Armedis

28 lipiec 2020

Bezpłatne badania wad postawy u dzieci

25 maj 2020

Armedisowe zajęcia grupowe ON-LINE
Ośrodek Rehabilitacji ARMEDIS
ul. Przygodna 14 lok. 1
15-032 Białystok
(wejście od ulicy Słonimskiej)
Rejestracja
Pon. - Pt.: 10:00 - 18:00
Sob. - Niedz.: nieczynne
Kontakt
tel. 85 831 11 06
kom. 505 507 855
armedis@armedis.pl
© 2021 Ośrodek Rehabilitacji ARMEDIS Polityka cookies

Wykonanie: DRE STUDIO